Zasady Airdropu

Aby wziąć udział w Airdropie, potrzebne Ci jest konto w naszym serwisie. Będziesz mógł tu śledzić progres i ilość zebranych monet na każdym z etapów dystrybucji. Uzupełnij swój profil, aby wskazać nam, w jaki sposób będziesz aktywny w społeczności, dzięki temu będziemy mogli przyznawać Ci punkty aktywności. Możesz uzupełnić wszystkie pola lub np. tylko zapraszać znajomych, wybór należy do Ciebie.

Airdrop będzie podzielony na 8 tygodniowych etapów. W każdym z nich, rozdystrybuowana zostanie określona liczba JanuszCoinów.

Użytkownik na każdym etapie może zbierać punkty, w następujący sposób:

50 – 200 obserwujących1 pkt
201 – 500 obserwujących2 pkt
501 – 1000 obserwujących3 pkt
1001 – 5000 obserwujących5 pkt
powyżej 5000 obserwujących10 pkt

Na forach internetowych napisanie trzech postów równoznaczne jest z osiągnięciem maksymalnej możliwej do zdobycia ilości punktów, za kolejne posty nie są przyznawane dodatkowe punkty.

Po zakończeniu każdej rundy sumujemy wszystkie nagromadzone przez użytkowników punkty. Następnie pulę monet dzielimy przez otrzymaną liczbę, w wyniku czego otrzymujemy wartość jednego punktu w kontekście dystrybucji monet w danym tygodniu.

Przykładowo w pierwszym tygodniu mamy 50 000 monet do rozdania, użytkownicy łącznie nagromadzili w tym okresie 100 000 punktów, 50 000 / 100 000 = 0,5 JAN/PUNKT

Użytkownik, który zgromadził by 20 punktów otrzymałby 10 januszy.

Aby otrzymać monety, użytkownik musi posiadać adres portfela JanuszCoin, na który będą one trafiać każdego tygodnia.  Pobierz naszą aplikację mobilną JanuszPay lub portfel na PC Janusz Core, skupuj adres odbiorczy i wklej go w Panelu użytkownika. 

Dołącz do Airdropu teraz!